400mm chromovaná vlnitá mřížková deska, 4,8 kW na rámovém podstavci, 400x700x900 mm | KROMET, 700.PBE-400R.T
Kód: 700.PBE-400R.T
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
28 dnů
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Ikonka kuchařské čepice
Lídr na trhu již 10 let
Váš osvědčený dodavatel
Ikonka pánvičky
Více než 30 000 produktů
U nás najdete vše, co potřebujete
Ikonka nákladního auta
Doprava a servisní služby
Rychlé doručení a spolehlivý servis
Ikonka chatu
Projekční návrhy a poradenství
Využijte znalosti našich expertů
Detailní popis produktu
Fritovací desky Direct jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Horní deska je vyrobena z nerezové oceli AISI 304 o tloušťce ≠ 1,5 mm. Chromovaná, vlnitá pracovní deska zajišťující rovnoměrné rozložení teploty po celém povrchu.